Futboll Sport

NEYMAR DHE HAZARD TE REALI/ Perez po bën realitet çmendurinë e verës

Real Madrid kohët e fundit është rezervuar duke mos kryer transferta të mëdha, por kjo situatë do të ndryshojë së shpejti.

‘Los Blancos’ besojnë se kanë kapacitete për të përballuar transferimin e Neymar dhe Eden Hazard, shkruan ‘Le10Sport’, raporton SYRI.net.

Zërat më të mëdha kanë qenë verën e kaluar, ku Real Madrid provoi shumë mundësi për të bindur dy lojtarët dhe klubet e tyre.

Por mediat tashmë nënvizojnë se gjatë verës së ardhshme, Perez do të bëjë shpenzime të çmendura duke mos përjashtuar transferimin e dyshes së mrekullueshme Hazard-Neymar.

 

Related posts

FORMULA 1/ Befason Ferrari, dominon provat e lira në Holandë. Probleme për Hamilton

Delo.autor

“ËSHTË SKUADËR MË E FORTË SE BARCELONA”/ Koeman e pranon: Janë favoritë për Champions

Delo.autor

ZYRTARE/ Eliminoi Italinë me golin e tij, mesfushori Johanson tërhiqet nga futbolli në moshën 31-vjeçare

Delo.autor

Leave a Comment