Futboll La Liga Sport

“Nuk është lehtë të përshtatesh në…”, Ish-lojtari i Barcelonës i dërgon letër Coutinhos

Pasi që po kalon një periudhë të vështirë tek Barça, ish-lojtari i Barcelonës, Hristo Stoichkov, i ka dërguar një letër Philippe Coutinho’s si shenjë mbështetjeje gjatë kësaj forme të dobët…

Në letrën e Stoichkov shkruante: ‘Po ta shkruaj këtë letër për të shfaqur mbështetje maksimale për periudhën që po kalon. Mos harro se ka shumë lojtarë që do donin të jenë në pozitën tënde…’

‘…Nuk është lehtë të përshtatesh në një klub. E njejta më ka ndodhur edhe mua, por unë e di se ti ke kualitete për të dalur nga kjo situatë. Messi të të ofrojë penalltinë është gjë e madhe…’

‘…Ti je lojtari më i mirë i huaj që ke luajtur për Barçan. Të lutem, mos shiko të largohesh nga ky klub dhe shijoje lojën me Messi’n dhe Suarezin, por më e rëndësishmja, shijoje momentin sepse je në klubin më të mirë në botë.’

Related posts

JO VETËM PIATEK/ Milan hidhet në sulm edhe për mesfushorin e Napolit (FOTO)

Delo.autor

LEGJONARËT SHKËLQEJNË/ Shkëlzen Gashi ka këmbë të arta, Ahmedi realizon me Mariborin (VIDEO)

Isa.Autor

“US OPEN”/ S’ka surpriza, tenisti Nadal në gjysmëfinale

Delo.autor

Leave a Comment