Champions League Futboll Sport

PAS HUMBJES NDAJ ATLETICOS/ Chiellini: Episodet vendosën ndeshjen, do të luajmë…

Pas disfatës 2-0 të Juventus ndaj Atletico Madrid, Giorgio Chiellini flet për mikrofonat e Sky Sport.

“Ishin episodet ato që vendosën ndeshjen, e dinim se janë të rrezikshëm në goditjet standarde dhe duhet të ishim treguar më të kujdesshëm.

“Do të na duhet të tregohemi të qetë dhe të duruar në ndeshjen e kthimit nëse duam të kthejmë rezultatin, por do të luajmë për gjithçka në Torino.

“E menaxhuam mirë ndeshjen, në pjesën e dytë duhet të ishim treguar më të kujdesshëm pasi ato situata vendosin se kush shkon në çerekfinale.

“Gjithsesi, pas tre javësh do të jetë një ndeshje tjetër në Torino.”

Related posts

ISH-YLLI I MANCHESTER UNITEDIT/ Rooney: Unë do të kisha votuar këtë yll për “Topin e Artë”

Delo.autor

STOLI I PASARDHËSIT TË SPALLETTIT NJË ENIGMË/ Moratti zgjedh trajnerin e ardhshëm të Interit, ja emri

Delo.autor

Jo vetëm “sherre”/ Balotelli futet në histori për…

Q.Autor

Leave a Comment