Gossip

RISTRUKTURON SHTËPINË 30 MILIONË EUROSHE/ Çifti Beckham përgatit hapsirën për të fejuarën e… (FOTO)

David dhe Victoria Beckham kanë vendosur të nisin punimet për ristrukturimin e shtëpisë ku banojnë (ka një vlerë rreth 30 milionë euro). Synimi është të krijojnë një apartament autonom për të birin Brooklyn dhe të fejuarën e tij Hana Cross. David dhe Vicktoria kanë vendosur ta veçojnë çiftin e ri në një zonë personale. Brooklyn dhe modelja Hana kanë dalë zbuluar edhe në rrjetet sociale, çka e bën edhe më të konsoliduar lidhjen mes tyre.

Related posts

Serena Williams kryeson listën e Forbes, sportistja më e paguar

Isa.Autor

BUKUROSHJA BRAKTIS YLLIN E “DJAJVE TË KUQ”/ E tradhtonte me ish-të dashurën e shokut të skuadrës dhe pret fëmijë nga…

Delo.autor

DËSHTAKU I INTER SHKËLQEN JASHTË FUSHAVE/ Gabigol i rikthehet lidhjes me motrën e Neymar (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment