Gossip

TEK ATALANTA NDODH ÇUDIA DHE BËHET VIRALE/ Lojtari shkon në stërvitje me çantën e “Pornhub” dhe autografin e… (FOTO)

Shumica e lojtarëve kur kthehen nga pushimet dhe shkojnë sërish në stërvitje, nuk janë në një humor shumë të mirë. Por e kundërta duket se ka ndodhur me Mateo Pesina, lojtarin e Atalantës.

Ai është rikthyer në stërvitje dhe e gjithë vëmendja ka rënë mbi të, kjo jo sepse u shfaq me makinë luksoze, apo ndonjë motorr të fundit, por kishte në shpinë një çantë të kompanisë pornografike “Pornhub”, e cila kishte autografin e pornostares, Mia Kalifa.

22-vjeçari ishte i buzëqeshur dhe me humor shumë të mirë. Pesina është kthyer viral së bashku me çantën e tij në rrjetet sociale dhe komentet humoristike nuk kanë qenë të pakta.

SPORT-PREVIEW-Mia-Khalifa

Related posts

U fejua në fshehtësi të plotë, Armando Sadiku flet për herë të parë për partneren

Sadik.Autor

Alicia ‘ngushëllon’ Milanin, pas rezultateve negative (Foto)

Sadik.Autor

Një brune superseksi si Carissa

Sadik.Autor

Leave a Comment