Gossip

TEK ATALANTA NDODH ÇUDIA DHE BËHET VIRALE/ Lojtari shkon në stërvitje me çantën e “Pornhub” dhe autografin e… (FOTO)

Shumica e lojtarëve kur kthehen nga pushimet dhe shkojnë sërish në stërvitje, nuk janë në një humor shumë të mirë. Por e kundërta duket se ka ndodhur me Mateo Pesina, lojtarin e Atalantës.

Ai është rikthyer në stërvitje dhe e gjithë vëmendja ka rënë mbi të, kjo jo sepse u shfaq me makinë luksoze, apo ndonjë motorr të fundit, por kishte në shpinë një çantë të kompanisë pornografike “Pornhub”, e cila kishte autografin e pornostares, Mia Kalifa.

22-vjeçari ishte i buzëqeshur dhe me humor shumë të mirë. Pesina është kthyer viral së bashku me çantën e tij në rrjetet sociale dhe komentet humoristike nuk kanë qenë të pakta.

SPORT-PREVIEW-Mia-Khalifa

Related posts

ËSHTË GRUAJA E YLLIT JAVIER HERNANDEZ/ Bukuroshja superseksi pozon lakuriq për “Ditën e Tokës” (FOTO)

Delo.autor

ËSHTË TIFOZE E “FLAKTË” E MILANIT/ Bukuroshja seksi me forma “bombastike”, fansat i pushton “Djalli”… (FOTO)

Delo.autor

FOTO/ Bukuroshja amerikane e ‘ka fiksim’ Neymarin, e dëshiron një natë me brazilianin në një ishull të pabanuar!

Q.Autor

Leave a Comment