Futboll Seria A Sport

ROMA-MILAN/ Piatek është sërish titullar për “Kuqezinjtë” (FORMACIONET ZYRTARE)

Janë publikuar formacionet zyrtare për derbin mes Romës dhe Milanit.

Roma dhe Milani do të përballen në Olimpico nga ora 20:30, sfidë e vlefshme për xhiron e 22 në Serie A.

Piatek është sërish titullar për Milanin, teksa talenti italian, Zaniolo, gjithashtu luan nga minuta e parë për Romën.

Roma:

Milan:

Related posts

SKANDAL NË EUROPA LEAGUE/ Serbët e Slovan Bratislavës bojkotojnë sfidën me Feronikelin

Delo.autor

TË VETMIT SHQIPTARË QË NUK PËRKRAHËN KOMBËTAREN/ Familja e ish-futbollistit na surprizoi (FOTO)

Delo.autor

E PABESUESHME/ PANUCCI në telashe, rrezikon të përfundojë në POLICI sepse ka…

Isa.Autor

Leave a Comment