Futboll La Liga Sport

SEVILLA-BARCELONA/ Valverde përdor të gjithë “artilerinë” në këtë ndeshje (FORMACIONET ZYRTARE)

​Janë publikuar formacionet për derbin mes Sevillas dhe Barcelonës.

Sevilla dhe Barcelona do të përballen në “Sanchez-Pizjuan” nga ora 16:15, sfidë e vlefshme për xhiron e 25 në La Liga.

Barça hyn në këtë ndeshje me formacionin më të mirë të mundshëm, duke mos ruajtur asnjë lojtarë për ndeshjen e mes javës me Real Madridin.

Sevilla:

Barcelona:

Related posts

Mërgjyshi: Kamzës i bllokuam krahët, kështu e kisha përgatitur ndeshjen. Të rinjtë më habitën

Isa.Autor

DEL POZA TURPËRUESE/ Blerja e bujshme e Realit feston me “yjet” e PSG-së (FOTO)

Delo.autor

I JASHTËZAKONSHËM/ RONALDO BEFASON lojtarët e Juves. E pamundur ta ndjekim…

Isa.Autor

Leave a Comment