Gossip

“BJONDE DHE…”/ Njihuni me vajzën seksi të ish-sulmuesit të njohur nga Serie A (FOTO)

Charlotte Caniggia vijon të tërheqë vëmendjen në rrjetet sociale, me fotot dhe selfie-t e shumta që poston në mënyrë të vazhdueshme.

Babai i saj, sulmuesi i njohur argjentinas Claudio Caniggia, shkëlqente në fushën e lojës, ndërsa e bija duket një divë në fushën e modës.

Përveç babait, Charlotte ka edhe një tjetër lidhje me futbollin, pasi ka qenë e lidhur për disa kohë me sulmuesin argjentinas të Romës, Juan Iturbe.

Related posts

Ky është ”tigri” i Elinës që mahniti publikun e Romës (FOTO)

Sadik.Autor

BËMË BABA TË TË NGJAJ/ Bojken qenka kopja identike e Lorik Canës (FOTO)

Delo.autor

ËSHTË TIFOZE E “ZJARRTË” E JUVENTUS/ Bukuroshja super seksi tregon “armët” e saj në pishinë (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment