Futboll Sport

“TI MBAN GJITHË JAVËN NJË PALË MBATHJE”/ E dashura turpëron yllin e Real Madrid

Lidhja mes gazetares sportive Mina Bonino dhe lojtarit të Real Madrid Federico Valverde nuk është sekret tashmë.

Si Mina, ashtu edhe Federico kanë bërë postime ku ngacmojnë njëri-tjetrin në Instagram gjatë muajve të fundit.

Batuta e fundit e Federico-s ishte: “Asnjëherë nuk e heq atë bluzë, madje as kur shkon në krevat!”

Minuta është kundërpërgjigjur: “Të paktën mbaj të njëjtën bluzë, sesa të mbaj të njëjtat mbathje për një javë si puna jote!”

Një sekret që nuk donim ta dinim Mina, gjithsesi, s’ka gjë, shpresojmë që ai të ndërgjegjësohet.

Related posts

SKANDAL TRUKIMESH NË ITALI/ Policia arreston 3 persona mes tyre edhe një futbollist, ja emri

Delo.autor

PAS HUMBJES/ Ancelotti: I zhgënjyer nga Napoli

Delo.autor

JO VETËM RONALDO/ Kampionati spanjoll po “varfërohet” nga lojtarët “legjendë”

Isa.Autor

Leave a Comment