Futboll Sport

“TI MBAN GJITHË JAVËN NJË PALË MBATHJE”/ E dashura turpëron yllin e Real Madrid

Lidhja mes gazetares sportive Mina Bonino dhe lojtarit të Real Madrid Federico Valverde nuk është sekret tashmë.

Si Mina, ashtu edhe Federico kanë bërë postime ku ngacmojnë njëri-tjetrin në Instagram gjatë muajve të fundit.

Batuta e fundit e Federico-s ishte: “Asnjëherë nuk e heq atë bluzë, madje as kur shkon në krevat!”

Minuta është kundërpërgjigjur: “Të paktën mbaj të njëjtën bluzë, sesa të mbaj të njëjtat mbathje për një javë si puna jote!”

Një sekret që nuk donim ta dinim Mina, gjithsesi, s’ka gjë, shpresojmë që ai të ndërgjegjësohet.

Related posts

Kampioni i botës me këmbë në tokë: Nuk mund të fitojmë gjithmonë 5–0

Isa.Autor

Merkato rekord në Serie A/ Ja 10 futbollistët që kushtojnë më shumë

Sadik.Autor

Napoli nuk i ndahet Chiesas, gati oferta për Fiorentinan

Q.Autor

Leave a Comment