Europa League Futboll Sport

E PABESUESHME NË EUROPA LEAGUE/ Ish-lojtari i “Katalanasve” barazon për Sevillan me golin e vitit (VIDEO)

Sevilla është duke vuajtur ndaj Slavia Prague në ndeshjen e kthimit të Europa League.

Rezultati aktual është 2-2 dhe kjo për meritë të ish-sulmuesit të Barcelona-s Munir El Haddadi. Ai ka lëshuar një predhë nga distanca duke dërguar topin në trekëndëshin e majtë.

Related posts

NË PRAG TË NDESHJES NDAJ FLAMURTARIT/ Trajneri Mema: Duhet të luftojmë për të arritur…

Delo.autor

SFIDA FINALE E KUPËS ME TIRANËN/ Trajneri Gjoka: Finalet luhen për t’u fituar, jo për spektakël…

Delo.autor

A DO TË KTHEHET NEYMAR TEK BARCELONA? Babai i tij godet fort me përgjigjen… (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment