Gossip

FATANTASTIKE/ “Pleshti” zbulon dhuratën e veçantë të “Game of Thrones” (VIDEO)

Ylli i Barcelona-s, Leo Messi, ka publikuar një video në profilin e tij në Instagram, nëpërmjet së cilës i ka treguar ndjekësve të tij dhuratën e veçantë që ka marrë.

Seriali i famshëm televiziv “Game of Thrones” ka prodhuar disa atlete në bashkëpunim me kompaninë e famshme të veshjeve sportive, Adidas, dhe tre palë prej këtyre atleteve i janë dërguar numrit dhjetë të Barcelona-s.

Messi e ka ndarë gëzimin e tij me 112 milionë ndjekësit e tij në Instagram. Një mënyrë shumë efikase për t’i bërë reklamë një produkti.

Messi's Game of Thrones shoes

Messi got hooked up with Game of Thrones shoes 🔥(B/R Kicks, Bleacher Report Football)

Gepostet von Bleacher Report am Dienstag, 26. März 2019

Related posts

QENDRON GJITHMONË LARG SYRIT TË MEDIAS/ Kampioni Kristian Prenga kapet mat me Modelen me in te momentit (FOTO)

Delo.autor

E BUJSHME/ Barbora paraprin Shkrinjarin dhe shijon diellin e Barcelonës (FOTO)

Delo.autor

200 MIJË EURO NË JAVË ÇMIMI I QERASË/ Ky është jahti ku po kalon pushimet CR7 dhe Georgina (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment