Champions League Futboll Sport

IMITON GJESTIN E SIMEONES PAS GOLIT TË TRETË/ Douglas Costa i tregon b**et në tribunë (VIDEO)

Goli i tretë i Cristiano Ronaldos ka bërë që “Stadium” të shpërthejë në festë, bashkë me tifozët, edhe familjarët stafi dhe sidomos pankina, aty ku ishin edhe futbollistët jo në dispozicion, për shkak dëmtimesh.

E kështu, në një video amatoriale, postuar në Twitter, duket festa e çmendur e stolit bardhezi, teksa Douglas Costa ka imituar gjestin e Simeones, duke iu drejtuar pikërisht trajnerit argjentinas që ndodhej në stol dhe Ronaldo sapo kishte shënuar.

Related posts

DOMINIM TOTAL/ Nadal triumfon në Toronto, vendos rekord në turnetë Masters

Isa.Autor

PËRPLASJA ME TIFOZËT E LUFTËTARIT PAS HUMBJES/ Trashi sqaron situatën: Jam afruar tek ultrasit sepse…

Delo.autor

HIGUAIN “OUT”/ Milani tenton talentin që fundosi Gjermaninë në Botëror

Delo.autor

Leave a Comment