Gossip

ISH-BASHKËSHORTJA E BLERIM XHAMAJLIT/ Erjona Sulejmani pozon me rrobat e banjos në dush (FOTO)

Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e futbollistit Blerim Xhamajlit, nuk di të ndalet. Nëse futbollistët godasin me golat e tyre, modelja me origjinë shqiptare godet me fotot e saj provokuese në “Instagram”.

Këtë herë ajo kam postuar në insta-stori, një foto me rrobat e banjos në dush. Ajo e quan pjesë të profesionit të saj këtë gjë dhe vazhdon ta bëjë.

Në shumë raste nuk lë vend aspak për fantazinë e meshkujve, si fotoja e mësposhtme.

Linjat e saj janë pika e fortë e modeles dhe mundohet t’i ekspozojë te fansat.

Related posts

Ç’surprizë e Alvaro Moratas, trëndafila të kuq për Alicen

Q.Autor

PAS NJË VERE TË “NXEHTË”/ Partnerja e Sergio Ramos u jep fund pushimeve (FOTO)

Delo.autor

DASMA E ELSEID HYSAJ/ Nga aeroporti tek ceremonia, Armando Sadiku ndan momentet e veçanta (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment