Gossip Sport

“BËRTISNIN DHE OFENDONIN”/ Ylli i Manchester City përfshihet në një zënkë me fqinjët e tij

Mbrojtësi i Mançester Sitit, Kajli Uollker, është bërë pjesë e një zënke me fqinjët e tij, ku mori pjesë dhe bashkëshortja e futbollistit.

Arsyet e zënkës sipas fqinjëve ishin se dëgjoheshin shumë të bërtitura dhe ofendime nga kopshti i shtëpisë së anglezit. Bashkëshortja e futbollistit, Ani Uollker, ishte ajo që u nervozua në këtë debat, ndërkohë Kajli u përpoq të qetësonte situatën, por ajo u kaloi në një fazë akoma më të keqe.

Sipas dëshmitarëve ata u shprehën se zona e tyre është shumë e qetë dhe të bërtiturat që vinin nga shtëpia e Uollker ishin shumë të larta, të cilat kishin ndodhur shpesh kohët e fundit. Kjo i bëri që fqinjët e lojtarit të ankoheshin.

Related posts

REFUZOI TË MBANTE 1 MINUTË HESHTJE PËR MARADONËN/ Futbollistja Dapena: Jam kërcënuar me vdekje…

Delo.autor

STATISTIKAT/ 19 javët e para të 12 viteve të fundit, vetëm dy superfuqi kanë bërë më mirë se Tirana

Delo.autor

HISTORIA E PAZAKONTË / Futbollisti profesionist identifikohet përmes… “Google” (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment