Gossip

“ISHTE FANTASTIKE DHE KEMI BËRË…”/ Modelja seksi zbulon detajet e natës së nxehtë me Neymarin (FOTO)

Në tetor të vitit të kaluar, futbollisti i njohur Neymar i ka dhënë fund lidhjes së tij 6-vjeçare me aktoren braziliane, Bruna Marquezine. Pas ndarjes, sulmuesi i Paris Saint Germain po argëtohet në krahët e vajzave të ndryshme.

E teksa është duke rikuperuar dëmtimin e tij në Brazil, Neymar është fotografuar me vajza të ndryshme, duke krijuar konfuzion edhe te mediat rozë.

Por së fundmi po përflitet për një marrëdhënie mes futbollistit dhe modeles zvicerane, me origjinë braziliane, Liza Brito. Kjo e fundit një ditë më parë ka hedhur më shumë dritë mbi këtë situatë.

“Kemi kaluar një natë fantastike me Neymar në Paris. Jemi argëtuar shumë. Kemi folur shumë edhe për tatuazhet. Dua ta shikoj sërish atë”, tha Liza Brito. Modelja seksi shtoi gjithashtu se bëhet fjalë për një marrëdhënie të konsoliduar mes tyre.

Related posts

“MË THUAJ ME KË RRI, TË THEM CILI JE”/ Wanda qëndron në KRAH të Mauro Icardit, VETËM për…

bora.autor

E BËN TATUAZH NË KËMBË/ Messi realizon ëndrrën argjentinasit Lamberti (FOTO)

Delo.autor

“Do të kisha dashur të isha në dhomat e zhveshjes të Juventus në këto dy raste…”

Sadik.Autor

Leave a Comment