Champions League Futboll Sport

MILIONAT E SHEIKËVE NUK VLEJNË NË CHAMPIONS/ Silva: Është e vështirë të…

Në futboll mund të blesh lojtarët më të mirë në qarkullim por nuk mund të blesh suksesin, nuk mund të blesh as historinë.

PSG vijon të dështojnë në Champions League, këtë herë morën një leksion të vërtetë futbolli nga Man.United, me “djajtë e kuq” që i shkaktuan një humbje me përmbysje, një humbje e rëndë të cilën e ka të vështirë ta shpjegojë kapiteni Thiago Silva:

“Është e vështirë të flasësh, mëkat, kemi luajtur mirë në Angli por nuk arritën të bëjmë të njëjtën gjë edhe në shtëpinë tonë. E nisëm mirë këtë turne por dhe një herë përfundon këtu. Ky është futbolli, i kërkojmë ndjesë tifozëve tanë”, u shpreh Thiago Silva.

Related posts

E ARDHMJA E GRIEZMANN TEK BARCELONA/ Umtiti zbulon: Ylli do të ishte i lumtur dhe i suksesshëm nëse…

Delo.autor

“VITET KALOJNË…”/ Leo Messi sapo “theu rrjetin” me postimin me gruan vite më parë (FOTO)

bora.autor

FSHF I DËNOI/ Fanatics nuk duan t’ia dijnë dhe hyjnë në “Selman Stermasi” (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment