Futboll Premier League Sport

NJË KONKURRENT MË PAK PËR “ZIKALTËRIT”/ Manchester Unitedi i thotë jo mesfushorit kroat…

Një konkurrent më pak për Interin, përsa i përket mesfushorit të Barcelonës, Ivan Rakittic. Mançester Junajtid duket se nuk ka më interes për mesfushorin e katalanasve.

Sipas asaj që raporton “Evening Standart”, thuhet se Junajtid nuk ka më asnjë interes për finalistin e Kupës së Botës.

Solskjaer pritet të konfirmohet në stolin e “Djajve të Kuq”. Norvegjezi është trajner që beson te djemtë e rinj dhe te Pogba sheh liderin e skuadrës për shumë vite.

Kështu Interi mund të buzëqeshë lirisht duke ditur që nga mesi po ikën një konkurrent shumë i fortë për kroatin.

Related posts

ANCELOTTI NË ANKTH/ REALI hidhet në sulm, kampionët e Europës kërkojnë “yllin” e NAPOLIT

Isa.Autor

I ABONUAR ME GAFAT/ Ja si e turpëron Quaresma portierin Karius me “rabona” (VIDEO)

Isa.Autor

BINGOJA E MADHE E MALDINIT/ Theo Hernandez u quajt bast i rrezikshëm, sot vlen dyfish!

Delo.autor

Leave a Comment