Europa League Futboll Sport

NDESHJA KUNDËR BAYERNIT/ Mesfushori i Liverpoolit merr pilulë përpara sfidës (VIDEO)

Zheorzhjinjo Vajnaldum, mesfushori i Liverpulit ka bërë një ndeshje shumë të mirë mbrëmjen e djeshme kundër Bajernit. Skuadra e tij ka kaluar në fazën tjetër, por përpara fillimit të ndeshjes, mesfushori holandez ka pirë një pilulë.

Karl Markham, reporteri i Liverpulit ka postuar këtë video në “Twitter”, ku duket qartë që Vajinaldum ka marrë këtë pilulë dhe më vonë është larguar për të nisur ndeshjen.

Për fatin e mirë të Klopit, ai nuk kishte një problem të madh, pasi Henderson la fushën e lojës për të hyrë në të Fabinjo dhe do ishin krijuar shumë probleme për gjermanin.

Por në kampin gjerman, kanë dyshime për shkakun që e merr këtë pilulë mesfushori holandez. Në ditët e sotme ku dopingu është bërë fenomen i rëndomtë, gjermanët dyshojnë.

Related posts

NUK ËSHTË I LUMTUR NË MADRID/ Mediat zbulojnë të ardhmen e MARCELOS

Isa.Autor

I JASHTËZAKONSHËM/ Njihuni me yllin e ardhshëm të La Ligas, ja goli rekord i 18-vjeçarit (VIDEO)

Delo.autor

PAS FITORES NDAJ SEVILLAS/ Solari: Asgjë nuk është e pamundur, ne do të luftojmë në të tri kompeticionet

Delo.autor

Leave a Comment