Futboll Sport

NORMALIZOHET SITUATA TE INTERI/ Shikoni marrëdhënien mes Icardit dhe Perisic

Duket se gjithçka po normalizohet situata te Interi.

Pas rikthimit nga kombëtaret, zikaltërit janë stërvitur në grup dhe aty ka qenë Icardi.

Bashkë me të edhe Perisic, që cilësohej si një nga kundërshtarët e argjentinasit për shkak të deklaratave të ashpra në distancë ndërmjet tyre.

Duket se Spalletti ka ndërmend ta grumbullojë Icardin për ndeshjen e së dielës ndaj Lazios.

Related posts

BARCELONA-ATLETICO/ VAR dhe Saul rihap sfidën me një gol nga pika e bardhë (VIDEO)

Delo.autor

OPEROHET TALENTI NGA MALI/ Sulmuesi i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjikale

Isa.Autor

PIU KOKAINË TEK GJOKSI I NJË FEMRE/ Del video e futbollistit. Menaxheri…

Delo.autor

Leave a Comment