Futboll Sport

PËRFITON NGA GAFA E ÇEKISË/ Firmino fiton “garën” me rivalin dhe shënon për Brazilin (VIDEO)

Brazili ka gjetur golin e barazimit në miqësoren kundër Çekisë në minutën e 49-të.

Firmino ka përfituar nga një pasim i gabuar drejt portierit dhe ka shënuar pasi ka djegur në sprint mbrojtësin kundërshtar.

Related posts

MERR FUND DILEMA/ Draxler po transferohet tek kjo SUPER skuadër

Isa.Autor

MESSI ÇMEND “BERNABEUN”/ Merr më shumë ovacione se Ronaldo në 9 vite (VIDEO)

Isa.Autor

U TËRHOQËN NGA FUTBOLLI/ Futbollistët e Kombëtares që nisën rrugën si TRAJNER. Nga Salihi tek Bushi

Delo.autor

Leave a Comment