Futboll Seria A Sport

PËRFUNDON ÇËSHTJA E YLLIT “ZIKALTËR”/ Marotta dhe avokati i Icardit dalin me një vendim zyrtar, ja e ardhmja e tij

Drejtori i deleguar i Interit, Beppe Marotta është takuar me përfaqësuesin ligjor të Mauro Icardit, Paolo Nicoletti për të zgjidhur ngërçin e marrëdhënieve të lojtarit me drejtuesit e klubit.

Marotta dhe Nicoletti kanë qëndruar rreth një orë duke diskutuar mes tyre për të ardhmen e ish-kapitenit dhe në fund të dy janë shfaqur së bashku. Sipas informacioneve të dala nga “Sky Sport” dhe të gjitha mediet e tjera në Itali është se Icardi do të kthehet që nesër në stërvitje me grupin.

Kjo do të thotë se argjentinasi do të vijojë të përgatitet normalisht me lojtarët e tjerë nën drejtimin e trajnerit Spalletti dhe me të gjithë gjasat do të tentojë të jetë në fushë në ndeshjen ndaj Lazio, më 31 mars.

Related posts

Wenger: Liverpoolit i kthejmë reston, Chamberlain nuk duhet ta kisha aktivizuar

Q.Autor

Duket si një “San Siro” i ri/ Merr formën e plotë “shtëpia” e kombëtares shqiptare (VIDEO)

Isa.Autor

Coentrao bëhet pjesë e talljes së vitit në Portugali, aktrimi i tij i denjë për Holliwood (VIDEO)

Q.Autor

Leave a Comment