Futboll La Liga Sport

RIBASHKIMI ME EKIPIN SHKAKTOI INCIDENT/ Marcelo shpërthen tërbimin: Tani do më thithni…

Ribashkimi i Marcelos me skuadrën shkaktoi një incident te Real Madrid, në seancën e fundit stërvitore, para transfertës ndaj Valladolid. Braziliani që vlen shumë pak për trajnerin Solari, doli fitues në ndeshjen e kontrollit dhe në fund të saj shpërtheu me frazën: “Tani do të më thithni!”.

Në këtë moment, Sergio Ramos, në cilësinë e tij si kapiten i skuadrës, ndërhyri duke iu afruar Marcelos në lidhje me komentin e brazilianit, që u interpretua masivisht si një mungesë respekti ndaj skuadrës dhe veçanërisht ndaj trajnerit Solari.

Related posts

NUK BËN PJESË TEK PLANET E CONTES/ Fiorentina në negociata për të akordin me mesfushorin e Inter…

Delo.autor

Raportonte Kroacinë me Anglinë, tifozi i hedh birrë në fytyrë (VIDEO)

Isa.Autor

E BUJSHME NGA SPANJA/ Kërkohet nga Milan, ja klauzola e frikshme e lojtarit të Barcelonës…

Delo.autor

Leave a Comment