Futboll Premier League Sport

SHKËLQEN NË PREMIER/ Xhaka zhbllokon ndeshjen me goditje të fuqishme nga distanca (VIDEO)

Granit Xhaka ka zhbllokuar ndeshjen kundër Manchester United me një goditje të fuqishme nga distanca.

Goditja e zviceranit me origjinë kosovare ka qenë qendrore, por De Gea është kapur në befasi nga ndryshimi i trajektores.

Portieri spanjoll ka ngritur dorën lart si për të treguar se ishe faji i erës.

Related posts

“NUK GJETËN ASGJË ME VLERË PËR TË VJEDHUR”/ Media prestigjoze angleze tallet keq me ish-yllin e Arsenal (FOTO)

Delo.autor

Allegri nuk e fsheh: Edhe Kupa e Italisë është objektivi ynë

Q.Autor

Arsenali dhe Liverpooli interesohen për sulmuesin e Barcelonës Ousmane Dembeles

Sadik.Autor

Leave a Comment