Futboll Sport

“TRAJNER SKANDALOZ DHE PA MEND”/ Xhelal Mziu sulmon Panuccin dhe thumbon FSHF-në

Kryetari i Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu ka shpërthyer pas humbjes së Kombëtares 0-2 me Turqinë  në “Loro Boriçi”.

Përmes  një postimi në Instagram,  Mziu thumbon FSHF-në se, duhet dënuar shumë kategori më poshtë.

“Sa kategori duhet ta dënojnë shqiptarët FSHF-në!!! Një trajner kapriçoz, skandaloz, pa mend. Keqardhje për shqiptarët. Nuk e meritojmë”, shkruan Mziu në statusin e tij.

Image

Reagimi i tij lidhet edhe me dënimin e FSHF-së për rrëzimin e skuadrës së Kamzës dy kategori më poshtë pas dhunës ndaj arbitrit në ndeshjen kundër Laçit.

Related posts

(VIDEO) Napoli në epërsi ndaj Veronas, goli vjen nga mbrojtësi

Q.Autor

BËM BABA TË TË NGJAJ/ Ronaldo Jr FITON trofeun e parë me JUVENTUSIN (VIDEO)

Isa.Autor

ZYRTARE/ Ja kush do të jetë zëvendësi i Skënder Gegës te Partizani

Sadik.Autor

Leave a Comment