Futboll Ndeshjet Live Premier League

CRYSTAL PALACE-MANCHESTER CITY/ “Qytetarët” dyfishojnë epërsinë, shënon Jesus

Sot luhet ndeshja Crystal Palace – Manchester City

***

LIVE

15:05/ Nis sfida 

16:53/ Shënon Gabriel Jesus

Related posts

ËSHTË ZYRTARE/ Stefoano Pioli firmos për Milan, mungon prezantimi dhe…

Delo.autor

Strakosha: Meritonim fitore ndaj Interit

Q.Autor

Julen Lopetegui: Një lojtar si ai nuk, do të luante kurrë në ekipin tim!

Sadik.Autor

Leave a Comment