Futboll La Liga Sport

E ARDHMJA E YLLIT SPANJOLL NË DILEMË/ Perez refuzoi ofertën 180 milionë euro për…

Real Madrid hodhi poshtë një ofertë prej 180 milionë euro për Marco Asension, sipas agjentit të lojtarit në fjalë, Horacio Gaggioli.

Asensio ka pasur një sezon zhgënjyes, duke startuar vetëm në 20 nga 42 ndeshjet e deritanishme, në të gjitha garat, kjo situatë ka ngritur spekulime se mund të largohet nga “Bernabeu”, shkruan “Goal”.

Liverpooli dhe Juventusi thuhet se janë të interesuar për spanjollin, por përfaqësuesi i tij këmbëngul që as lojtari, as klubi i La Liga-s nuk janë të interesuar për transferimin.

Related posts

Allegri nuk e fsheh: Edhe Kupa e Italisë është objektivi ynë

Q.Autor

LIVE/ Kukësi-Laçi: Ngjarje e paprecedentë në Kamzë, tifozët kuksianë godasin me sende të forta anësorin (VIDEO)

Delo.autor

MERR FUND DILEMA/ Mesfushori Miralem PJANIC thotë fjalën e fundit…

Isa.Autor

Leave a Comment