Europa League Futboll Sport

EUROPA LEAGUE/ Kalon në avantazh me një aksion model (VIDEO)

Çfarë aksioni dhe çfarë goli nga Chelsea!

Skuadra e Maurizio Sarri-t ka prodhuar një moment magjik i cili është finalizuar nga Pedro në minutën e 5’ të takimit.

Pas disa kombinimeve pranë zonës, sulmuesi spanjoll ka dërguar topin në rrjetë duke kaluar në avantazh vendasit.

Pesë minuta më vonë ka ardhur edhe goli i dytë i londinezëve falë një autogoli qesharak të Deli.

Related posts

LIVE/ Premier League: Mbyllet ndeshja Liverpool-Brighton. Rezultati 0-1

Delo.autor

KLUBI PËRGATITET PËR KONTRATËN/ Klauzolë 500 milionë euroshe, Barcelona “blindon” talentin e ri

Delo.autor

“JAM NË TOP FORMË”/ Messi: Mezi pres të rinis kampionati, ja çështja “Lautaro”…

Delo.autor

Leave a Comment