Futboll La Liga Sport

FILLOJNË PUSHIMET PARA KOHE/ Real Madridi pëson gol në fund të pjesës së parë (VIDEO)

Lojtarët e Real Madrid kanë filluar pushimet para kohe. As mbërritja e Zidane nuk ka ndryshuar asnjë në skuadrën e Los Blancos, të cilët janë në disavantazh ndaj Leganes.

Skuadra vendase ka shënuar golin e avantazhit në sekondat e fundit të pjesës së parë, ndaj një Real Madridi të parrezikshëm dhe pamotivuar.

Related posts

PAS DISFATËS NDAJ TIRANËS/ Trajneri Starova: Kërkonim fitoren me çdo kusht, pësuam 3 gola sepse…

Delo.autor

“MURI I INTERIT”/ SKRINIAR: ICARDI ka personalitet, SPALLETTI është trajner i…(VIDEO)

Isa.Autor

Salah po qante nga dhimbjet e tmerrshme, shikoni çfarë bënte Ramos (VIDEO)

Sadik.Autor

Leave a Comment