Futboll Seria A Sport

INTER-ATALANTA/ Ish-kapiteni Icardi sërish titullar në këtë ndeshje (FORMACIONET ZYRTARE)

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Interit dhe Atalantas, që do të zhvillohet nga ora 18:00 në stadiumin “Giuseppe Meazza”.

Ish-kapiteni, Mauro Icardi, që u rikthye javën e kaluar dhe shënoi gol – është sërish titullar për zikaltrit.

Inter:

Atalanta: Gollini; Mancini, Palomino, Masiello; Hateboer, De Roon, Freuler, Castagne; Pasalic, Ilicic; Gomez. A .

Related posts

E ARDHMJA E YLLIT NË DILEMË/ Nga Gjermania deri në Spanjë, ja ankandi gjigant për Dybalan

Delo.autor

Barazohen shifrat në Gjirokastër, Rapo i shënon golin e dytë Partizanin

Sadik.Autor

Di Francesco: I lumtur për fitoren, e prisja golin nga Under

Q.Autor

Leave a Comment