Gossip

“MË PËLQEN TA BËJ 5 HERË NË DITË”/ Ja tifozja “hot” e Juventus dhe CR7-ës (FOTO)

Është 24 vjeçe, e lindur në Udine të Italisë, por që 15 vjeç jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Tifozët e Juventusit e njohin si tifozen më seksi të skuadrës dhe yllit portugez Cristiano Ronaldo.

“Nuk mund të jetoj pa seks. Më pëlqen ta bëj 5 herë në ditë”, ka rrëfyer ajo në një intervistë të mëparshme.

Fatkeqësisht për bukuroshen, Cristiano Ronaldo po përjeton një romancë të bukur dhe familjare me Georgina Rodriguez.

Related posts

Ronaldo ua mbyll gojën mediave për Irinën

Sadik.Autor

E ÇMENDUR DHE NUDO/ CADORONA tifoze e flaktë e Crystal Palace (FOTO)

Isa.Autor

“MOS U NGOPSHI!”/ Vilma Masha revoltohet keq me… (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment