Futboll Gossip Sport

PLAS SHERRI MES ÇIFTIT/ Aktorja dhe prezantuesja portugueze bën xheloze partneren CR7 (FOTO)

Cristiano Ronaldo dhe Georgina raportohet se kanë patur një debat të nxehtë gjatë MTV Europe Music Awards, në Sevilla. Sipas të përjavshmes “Gente”, modelja argentinase është bërë xheloze për shkak të pranisë së Rita Pereiras, aktores dhe prezantueses portugeze, që në të kaluarën ka patur një “flirt” me “yllin” e Juventusit.

Nga rindërtimi i ngjarjes mësohet se Rita ka përshëndetur në mënyrë më shumë se ç’duhet “miqësore” CR7, duke injoruar partneren e tij me një “ciao” të thjeshtë.

Gjithsesi, Pereiria ka mohuar nëpërmjet rrjeteve sociale që diçka e tillë të ketë ndodhur, por tashmë lajmi ka marrë dhenë.

Related posts

LIGUE 1/ PSG “zgjohet” në fund, ruan pathyeshmërinë në “Parc des Princes”

Sadik.Autor

NUK HEQ DORË NGA ITALIANËT/ Marseille kërkon sulmuesin AXURR, nuk është Balotelli…

Isa.Autor

ÇFARË PO NDODH?! Tek Milani edhe Gattuso rrezikon shkarkimin…

Sadik.Autor

Leave a Comment