Futboll Seria A Sport

SPALLETTI MERR LAJME TË MIRA/ Ja dy yjet që rikthehen për derbin ndaj Juventusit

Dy lajme shumë të mira për derbin kundër Juventusit, ka marrë ditën e sotme trajneri i Interit, Luçiano Spaleti.

Siç raporton “SportMediaset” janë rikthyer të stërviten me grupin Brozoviç dhe Vesino. Të dy mesfushorët do të jenë gati të luajnë që nga minuta e parë me Juventusin, e cila tashmë nuk ka asnjë motiv.

Nga ana tjetër duket se Spaleti e ka zgjedhur modulin, që do të rreshtojë skuadrën. 4-2-3-1 do të jetë skema e Interit, siç janë të gjitha gjasat.

Në majën e sulmit do të jetë Lautaro Martinez dhe jo Ikardi, i cili do ta nisë sfidën nga stoli. Tashmë presim ditët në vijm të shohim se si Interi do të luajë ndaj kampionëve të Italisë.

Related posts

E LUMTUR NË KRAH TË RONALDOS/ Ja si e kaloi javën Georgina me familjen (VIDEO)

Delo.autor

BARCELONA-SOCIEDAD/ Mbrojtësi “zhbllokon” me një goditje me kokë, ja goli (VIDEO)

Delo.autor

HUMBI SHANSIN ME ROMËN/ Ronaldo tregon: Më vënë “pistoletën” në kokë…

Delo.autor

Leave a Comment