Gossip

VJEN MË E “NXEHTË” SE KURRË/ Njihuni me tenisten kanadeze më seksi në botë (FOTO)

Për Eugenie Bouchard ose “Genie” Bouchard  siç njihet nga fansat e saj, është tenistja më seksi në botë.

Tenistja kanadeze e cila ka humbur shumë shkallë në vitet e fundit në klasifikimin e WTA, pikërisht sepse ka vendosur t’i përkushtohet për një pjesë të madhe të kohës modelingut.

Së fundmi në profilin e saj në Instagram bukuroshja ka postuar disa foto “hot”, duke sjellë stinën e nxehtë të verës për fansat e saj.

Related posts

Chris Smalling dhe bashkëshortja e tij Sam Cooke, janë çifti më simpatik në Premier League

Sadik.Autor

MODELJA SEKSI/ Alicia Verrando ndahet nga Bernardo Silva, sërish në “merkato” (FOTO)

Isa.Autor

NDARJA ME BOATENG NJË…/ Partnerja e yllit të Barcelonës është më seksi se kurrë më parë (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment