Futboll Premier League Sport

WATFORD-ARSENAL/ Shlodran Mustafi titullar në këtë ndeshje (FORMACIONET ZYRTARE)

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Watfordit dhe Arsenalit.

Watfordi dhe Arsenali do të përballen në “Vicarage Road” në kuadër të xhiros së 24 në Premierligë.

Pas mungesës në disa ndeshje, kthehet Granit Xhaka, i cili ka lënë prapa lëndimin.

Nga minuta e parë e nis këtë ndeshje edhe Shkodran Mustafi.

Arsenali kërkon patjetër fitore për ta barazuar me pikë Chelsean në pozitën e katër, teksa ka edhe një ndeshje më pak të zhvilluar.

Watford:

Arsenal:

Related posts

Përshëndetet me Milanin, super lojtari niset drejt “San Siros”

Sadik.Autor

Regjia nuk e përsëriti, shikoni pritjen spektakolare të portierit Pikford (VIDEO)

Isa.Autor

Shpend Ahmeti: Stadiumi i Prishtinës do të mbaj emrin “Fadil Vokrri”

Sadik.Autor

Leave a Comment