Futboll La Liga Sport

LEGANES-REAL MADRID/ Zidane lë në stol Gareth Bale në këtë ndeshje (FORMACIONET ZYRTARE)

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Leganesit dhe Real Madridit.

Zinedine Zidane e ka lënë në stol uellsianin, Gareth Bale, edhe pse 29-vjeçari e ka pasur gjatë gjithë javën në dispozicion për t’u përgatitur.

Këto mund të jenë sinjale se Zizu nuk e do atë për edicionin e ardhshëm.

Nga minuta e parë është hedhur Valverde.

Leganes:

Real Madrid:

Related posts

CHAMPIONS LEAGUE/ Konfirmohet arbitri për Bayern – Real

Sadik.Autor

KËSHILLON “KATALANASIT”/Cruyff: Kujdes me Messin, do ta keni fundin si Real Madridi me…

Delo.autor

KOKSH: Sjellje e papranueshme e peshëngritësve, do njoftojmë organizmat ndërkombëtarë

Sadik.Autor

Leave a Comment