Gossip

ZHVISHET BASKETBOLLISJTA PARA KAMERAVE/ Sportistja “tërbon” rrjetin në Big Brother (FOTO)

Në Itali ka nisur edicioni i 16-të i “Grande Fratelo VIP” dhe pjesë është bërë modelja dhe basketbollistja italiane, Valentina Vinjali.

27-vjeçaria është aktive ne rrjetet sociale dhe Instagram, pasi ka jo më pak se 2.2 milionë ndjekës. Valentina është një basketbolliste mjaft e njohur në Itali dhe bën bujë me linjat e saj trupore.

Në këtë show, Valentina provokon me skema të ndryshme ne dush dhe me daljet e saj me bikini. Ajo madje zhvishet para kamerave dhe është bërë një ndër femrat më të komentuara në Itali.

Related posts

ÇIFTI PERFEKT/ Nicklas Bendtner e gjen frymëzimin tek e fejuara BOMBASTIKE (FOTO)

Isa.Autor

Daniela Rendon, sekreti seksi i Armanit, portierit të Argjentinës (FOTO)

Isa.Autor

“ISHULLI I TË FAMSHMËVE”/ Vajzat seksi të ish-trajnerit të Milanit në spektaklin televiziv italian (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment