Futboll Sport

DEL HUQ DHE SHËNON/ Gol qesharak në Valencia-Arsenal (VIDEO)

Valencia nuk dorëzohet.

Spanjollët kanë barazuar ndeshjen kundër Arsenal tetë minuta pasi Lacazette kaloi në avantazh 2-1 miqtë.

Gameiro, autori i golit të parë, ka shënuar edhe të dytin në minutën e 58-të, por e ka bërë në mënyrë qesharake.

Francezi, në fakt, ka dalë huq në tentativën e parë, por topi ka marrë një trajektore të çuditshme dhe ka përfunduar në portë.

Arsenal kryeson gjysmëfinalen e Europa League me rezultatin e përgjithshëm 5-3

Related posts

E BUJSHME NGA ITALIA/ Ronaldo vendos për të ardhmen. Gati nënshkruajë kontratë 2-vjeçare me…

Delo.autor

VENDIM I PAPRITUR TEK REAL MADRID/ Dy lojtarë largohen nga ekipi i Zidane, ja emrat

Delo.autor

KAOSI ME STADIUMET/ Urdhër për rikthimin e “Selman Stërmasit”, ja situata…

Delo.autor

Leave a Comment