Futboll Seria A Sport

E ARDHMJA E ELSEID HYSAJ DREJT ANGLISË/ Kërkon shërbimet e shqiptarit ekipi i Premier…

Çështja e Elseid Hysajt duket se po bëhet telenovelë. Mbrojtësi i kombëtares sonë është lidhur me një kalim të mundshëm të Çelsi, por gjithashtu ka pasur edhe zëra për rinovimin e tij me Napolin.

Hysaj
Sipas asaj që raporton “The Sun”, është Totenhemi që tashmë ka shfaqur interes për shqiptarin. Këta të fundit kërkojnë ta përfshijnë Hysajn në marrëveshjen që do të çojë Tripierin te Napoli. Mbrojtësi anglez është një preferencë e qartë e Ançelotit. Totenhemi do të ishte një mundësi e artë për mbrojtësin e kombëtares sonë dhe do ta miratonte një kalim të mundshëm në Premier Ligë.

Related posts

MUNGON NË GRUMBULLIN E KOMBËTARES/ Mërgim Mavraj ndryshon paraqitjen, shikoni si duket 33-vjeçari (FOTO)

Delo.autor

“LUFTA” PËR NJË VEND NË CHAMPIONS/ Gian Piero Gasperini presion Milanit: Jemi në të njëjtin nivel…

Delo.autor

KLASI MBETET I PËRJETSHËM/ Shikoni se çfarë goli ka shënuar Totti në futbollin e sallës (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment