Futboll La Liga Sport

E BUJSHME NGA SPANJA/ PSG hidhet në sulm për të transferuar yllin e Barcelonës…

Gjiganti francez, PSG po planifikon që të transferoj yllin e Barcelonës, Philippe Coutinho këtë verë për ta bërë të lumtur Neymarin.

Sipas asaj që raporton “Diario AS”, ish-lojtari i Liverpoolit është i frustruar me skuadrën katalunase këtë sezon dhe po mendon largimin.

Braziliani erdhi në ‘Camp Nou’ me pritshmëri  të mëdha, por megjithëse kushtoi 160 milionë euro ai rezultoi një dështim i vërtetë.

Për Coutinhon të interesuar janë edhe klubet britanike, Chelsea dhe Manchester United.

Related posts

MBROJTËSI I ITALISË REFUZON TË UDHËTOJË ME KOMBËTAREN/ 31-vjeçari bën gjestin e madh për fëmijët e sëmurë (FOTO)

Delo.autor

ALLEGRI do të përdorë “metodën Zidane” për të marrë MAKSIMUMIN nga RONALDO

Isa.Autor

“PELE ËSHTË MASHTRUESI MË I MADH”/ Ja reagimi brilant i tifozit të Barçës ndaj kritikave të Pele… (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment