Champions League Futboll Sport

NË PRAG TË FINALES CHAMPIONS/ Milito bën parashikimin: Ky do të jetë rezultati dhe ekipi fitues (FOTO)

Ish-sulmuesi i Interit, Diego Milito ka parashikuar se kush mund të jetë fituesi i finales në Champions League.

Argjentinasi ka befasuar pasi me parashikimin e tij duke nxjerrë fitues skuadrën e Tottenhamit me rezultatin 2-1.

Milito në 2010 fitoi Champions Leaguen me fanellën e Interit pasi ishte protagonist duke shënuar dy gola për të mposhtur në finale Bajernin e Mynihut.

Related posts

NUK DO TA BESONI/ Zbuloni sa i ka KUSHTUAR goli i Martial në përmbysjen spektakolare Man United

Isa.Autor

Dështon sfida me Wilder, Joshua pranë marrëveshjes me Povetkin

Sadik.Autor

MERKATO E “ÇMENDUR” E JANARIT/ Juventus ofron 100 milionë euro plus Rabiot për kampionin e botës…

Delo.autor

Leave a Comment