Gossip

E KISHTE MBAJTUR TË FSHEHTË/ Ish-lojtari i kombëtares bëhet baba për herë të dytë (FOTO)

Ai ka qenë një ndër futbollsitët më të njohur dhe të suksesshëm të Kombëtares Shqiptare. Futbollisti, Erjon Bogdani i cili ka qenë një ndër lojtarët më të pëlqyer për tifozët, ditën e sotme ka dhënë lajmin e ëmbël se është bërë baba për herë të dytë.

Nëpërmjet një postimi në Instastory, Bogdani ka treguar se është bërë baba i një vajze që e ka pagëzuar me emrin Alice. “Asgjë nuk është më e bukur se sa një jetë e re që lind”, ka shkruar ish futbollsiti në postimin e tij.

Kujtojmë që Bogdani është baba dhe i një djali 8-vjeç i cili quhet Aleksandër.

Related posts

PROVOKUESE DHE SENSUALE/ Emily Ratajkowski, siç nuk e keni parë asnjëherë (FOTO)

Isa.Autor

NJIHET SI TIFOZE E “ZJARRTË” E MILANIT/ Ja si bukuroshja seksi i ngushëllon tifozët e “Kuqezinjve” (FOTO)

Delo.autor

20-VJETORI I MARTESËS/ David dhe Victoria Beckham thyejnë rrjetin me dedikimet (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment