Gossip Sport

Melisa, tifozja më provokuese e Argjentinës (FOTO)

Melisa njihet edhe për simpatinë e madhe që ka për ekipin River Plate. Por së fundmi ka publikuar foto të shumta me fanellën e Argjentinës, ku duket mjaft sensuale, njëkohësisht provokuese. Mjafton të shikoni profilin e saj në “Instagram” dhe do të kuptoni se sa çmendurisht e pasionuar pas futbollit është kjo vajzë.

Argjentina dhe River Plate janë dy ekipet e saj të zemrës, të cilat shpesh herë i ka mbështetur edhe nga shkallët e stadiumit. Fitorja ndaj Nigerisë ka gëzuar mbarë tifozët e futbollit argjentinas dhe jo vetëm, ndaj edhe Melisa nuk mund të mos festonte në këtë mënyrë.

 

Related posts

ZYRTARE/ Evertoni godet në merkato, transferon edhe mbrojtësin e Barcelonës

Isa.Autor

SFIDA E KTHIMIT NDAJ JUVENTUSIT NË CHAMPIONS/ Agjenti i de Jong: Për këtë ndeshje ai do të…

Delo.autor

Bëri histori me Rusinë, trajneri merr “bekimin” nga Federata Ruse (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment