Gossip

ËSHTË BASHKËSHORTJA E GRAZIANO PELLE/ Bukuroshja nuk humbet rast pa treguar dashurinë: Më mungon… (FOTO)

Vicky Varga dhe Graziano Pellé janë një çift shumë i lidhur. Modelja nuk humbet rast pa treguar dashurinë që ka për sulmuesin italian. Edhe në postimin e fundit në Instagram, zonja Pelle ka shfaqur një fotot me partnerin e saj. “Më mungon shumë”, shkruan Viky, duke e shoqëruar tekstin me shumë të vogla. Graziano luan në Kinë te Shandong Luneng e në përiudha të caktuara janë të detyruat të jetojnë larg njëri-tjetrit.

Related posts

“Pas një gruaje të fortë, qëndron një burrë i fortë” (Foto)

Sadik.Autor

FESTOI 20-VJETORIN/ “Gardiani” i Milanit zbulon dhuratën që i bëri e fejuara (FOTO)

Delo.autor

Ndeshja Rusi-Kroaci, këta janë dy tifozët specialë të zonës “Vip”

Isa.Autor

Leave a Comment