Futboll Premier League Sport

FLET PËR TË ARDHMEN E TIJ PROFESIONALE/ Mourinho: Në Manchester nuk e kuptuan filozofinë time…

Trajneri i njohur portugez, Jose Mourinho ka folur për të ardhmen dhe të kaluaren e tij profesionale.

Në një intervistë për “Bein sport”, “Special One” tha se në të ardhmen do të jetë më i qartë për qëllimet që dëshiron të arrijë.

Filozofia ime e lojës? “Varet. Në Manchester United nuk e kanë ditur filozofinë time”, u shprehë Mourinho.

“Nga ana ime, unë nuk do të filloi bisedimet me ndonjë klub të ri, nëse menaxherët nuk janë të qartë në gjërat që unë kërkoj”, u shpreh portugezi.

“Ju ndoshta nuk pajtoheni që Chelsea e viteve 2004-2006 ishte fenomenale në të gjitha repartet”, përfundoi Mourinho.

Related posts

HISTORIA E DHIMSHME E TALENTIT TË BAYERN/ Rrëfen mesfushori Davies: Kërkonim ushqim mes kufomave…

Delo.autor

ÇËSHTJA “PLESHTI” VAZHDON/ Befason babai i Messit: Im bir mund të qëndrojë tek Barcelona deri…

Delo.autor

Daliç i Kroacisë/ Trajneri që fitoi trofe edhe në Shqipëri

Isa.Autor

Leave a Comment