Champions League Futboll Sport

MAHNITI BOTËN E FUTBOLLIT NË “CAMP NOU”/ Lojtari feston si i çmendur dhe bën gjestin ofendues (VIDEO)

Mbrojtësi i krahut të Manchester Cityt, Benjamin Mendy ka festuar si i çmendur golin e tretë të Messit në përballjen ndaj Liverpoolit në Champions League.

Me kapele dhe me syze, që të mos njihej nga kamerat, mbrojtësi francez ka festuar dhe i ka treguar gishtin e mesit, rivalëve të Liverpoolit nëpërmjet një video që ka postuar në rrjetet sociale.

Kujtojmë që katalanasit fituan në “Camp Nou” me rezultatin 3-0.

Related posts

REFUZON TË QENDROJË TEK “DJAJTË E KUQ”/ Ja rroga “faraonike” që Real Madridi i jep Pogbas

Delo.autor

ROMA-MANCHESTER UNITED/ Trajneri Solskjaer: Të shkojmë në finale dhe mbajmë Cavanin në skuadër

Delo.autor

SKËNDERBEU NIS PËRGATITJET/ Ja tre lojtarët që trazojnë merkaton e “Korçarëve”

Delo.autor

Leave a Comment