Futboll Kombëtarja Shqipëri Sport

MERR FORMË “ARENA KOMBËTARE”/ Anëtari i FSHF, Dervishaj: Po realizohet një nga stadiumet më të bukur në… (FOTO)

Nëpërmjet një njoftimi në “Facebook”, anëtari i Komitetit Ekzekutiv në FSHF, Z.Arben Dervishaj, i cili është përgjegjës për investimet dhe infrastrukturën në këtë institucion, ka ndarë me miqtë e tij, një pjesë nga fasada e stadiumit “Arena Kombëtare”, që është duke u ndërtuar në kryeqytet.

arben dervishaj

Dervishaj e ka cilësuar këtë impiant modern si një nga stadiumet më të bukura në Europë. “Po merr forme Arena Kombetare. Ja nje pjese e fasades. Me te vertete po realizohet nje nga stadiumet me te bukura ne Europe”, shkruan Dervishaj në “Facebook”.

Related posts

DE LIGT NUK ZBARKON NË MOSKË/ Juventus me ndryshime në mbrojtje, luan me “Rambon”…

Delo.autor

LIVE/ Po luhet ndeshja Partizani-Flamurtari, nis pjesa e dytë. Rezultati 1-0

Delo.autor

“PLAS” GRUSHTI TEK BAYERN MUNICH/ Boateng godet Gorezkan, Levandovski dhe trajneri Flik i ndajnë por…

bora.autor

Leave a Comment