Futboll Kombëtarja Sport

MILAN0-BOLOGNA/ Destro ngushton shifrat kundër “Kuqezinjve”, ja goli (VIDEO)

Milani po luan në “San Siro” kundër Bolognës ndeshjen e vlefshme për javën e 35-të të Serie A.

Pjesa e parë u mbyll me avantazhin 1-0 të Milanit, me golin e shënuar në minutën e 37-të nga Suso.

Në pjesën e dytë, Borini në minutën e 68-të i jep sigurinë Milanit, duke dyfishuar shifrat.

Por Bologna nuk dorëzohet dhe Destro shkurton diferencën e golave në minutën e 72-të, 2-1.

Related posts

LAJMI I DITËS/ Distria Krasniqi fiton medaljen e artë në Hungari

Delo.autor

“DJAJTË E KUQ” HAPIN THESIN/ 6 afrime në janar për të rimëkëmbur Man.United (FOTO)

Delo.autor

PARA NDESHJES ME BRIGHTON/ Guardiola bën presion: Ata s’kanë çfarë të humbasin, këshilla ime e fundit…

Delo.autor

Leave a Comment