Futboll Seria A Sport

MILAN-BOLOGNA/ Borino përfiton dhe dyfishon shifrat për “Kuqezinjtë”, ja goli (VIDEO)

Milani po luan në “San Siro” kundër Bolognës ndeshjen e vlefshme për javën e 35-të të Serie A.

Pjesa e parë u mbyll me avantazhin 1-0 të Milanit, me golin e shënuar në minutën e 37-të nga Suso.

Në pjesën e dytë, Borini në minutën e 68-të i jep sigurinë Milanit, duke dyfishuar shifrat.

Related posts

Toni Kroos: Titulli i 4-t i Champions League do të ishte i frikshëm

Sadik.Autor

LIVE/ Mbyllet ndeshja ndeshja Napoli-Inter. Rezultati 1-3

Delo.autor

Ofertë e çmendur nga Brazili, pije falas sa herë që Neymar rrëzohet

Sadik.Autor

Leave a Comment