Futboll

MORI 1 PIKË TË “ARTË” NDAJ JUVENTUS/ Berat Gjimshiti: Shpresonim në një fitore, tashmë kemi…

Atalanta ka marrë një pikë të artë në ndeshjen ndaj Juventusit dhe vazhdon të jetë ajo fjalën e parë për një vend në Ligën e Kampionëve.

Berat Gjimshiti ishte titullar në sfidën e sotme dhe ka folur pas përfundmit të saj për mikrofonin e “Sky Sport”.

“Shpresonin në një fitore, kemi bërë shumë mirë në pjesën e parë. Ata kishin një rast me Ronaldon në fillim dhe ne kishim raste të ndryshme për gol. Nuk ishim shumë mirë në pjesën e dytë, pasi e ulëm ritmin. Ne nuk mendohemi dhe sot treguam që donim të fitonim. Tashmë kemi një ndeshje me Sasuolon, e cila do të jetë e vështirë dhe këtë gjë e pamë në ndeshjen e tyre ndaj Romës”, kanë qenë fjalët e Gjimshitit.

Related posts

NDODH EDHE KJO/ Ylli i Premier braktis kombëtaren: “Ai avion s’më pëlqen dhe nuk…

Isa.Autor

TRONDITET HYSAJ DHE NAPOLI/ PSG në avantazh ndaj italianeve (VIDEO)

Isa.Autor

Po shkëlqen me Interin, por e ardhmja e Joao Cancelos mund të mos jetë zikaltër

Sadik.Autor

Leave a Comment