Futboll Sport

NGA MBAPPE TEK MESSI/ Yjet e Europës në versionin femër çmendin tifozët, shikoni si do dukeshin (FOTO)

Rrjetet sociale me filtrat e tyre, tashmë janë futur në jetën tonë dhe na  argëtojnë jo pak.

aubamejangNë rrjet qarkullojnë disa foto të futbollistëve me të famshëm të Europës, të cilët kanë fytyrë femre.

Është një filtër i aplikacionit “Snapchat”, i cili i shndëron fytyrat në version femre. Këto foto kanë bërë xhiron në rrjet dhe kanë shkaktuar jo pak të qeshura te publiku.

Mesi, Ronaldo, Mbape dhe Aubamejnang janë disa nga lojtarët që kanë rënë “pre” e këtij filtri që të shndërron.

Mario Baloteli

baloteli

Frenki De Jong

de jong

Aleksander Lakazet

 

lakazet

Marselo

marselo

Kilian Mbape

mbape

Lionel Mesi

mesi

Virxhil Van Dijk

 

van dijk

Kristiano Ronaldo

ronaldo

Son

Related posts

LIVE/ Mbyllen 20 minuta: Serbia kryeson ndaj Zvicrës falë Mitrovic (VIDEO)

Isa.Autor

KLUBI AMERIKAN FRIKËSON MILANIN/ LA Galaxy shfaq emrin e ri në mesfushë, Ibra e…

Isa.Autor

Dua Lipa premton shfaqje të paharrueshme në finale të Ligës së Kampionëve

Sadik.Autor

Leave a Comment